Басейни

Басейни

Компанія «АкваЦехБуд» з 1998 року проектує басейни та створює їх. При цьому компанія займається не лише басейнами, а й фонтанами, а також комплексами СПА. Професіонали зможуть якісно індивідуально створити проект. Якщо необхідно замовити будівництво басейну під ключ, то фахівці виконають завдання вчасно та якісно.

Наші професіонали зможуть якісно індивідуально створити проект, надати комплексні послуги з догляду за гідротехнічними спорудами та водопідготовкою басейнів.

Сьогодні ми пишаємося кваліфікацією та професіоналізмом наших співробітників та гарантуємо високу якість спроектованих та побудованих нами басейнів та спа-комплексів.

Наші спеціалісти регулярно підвищували свій рівень знань та відвідували, до карантину, профільні закордонні семінари та світові виставки, які проходять поперемінно у Ліоні (Франція) та Барселоні (Іспанія) у сфері басейнового-будівництва та спа-технологій.

Компанія здійснює замовлення у місті Київ та Київській області. Нашим Клієнтам вигідно та зручно працювати з нами.

Переваги замовлення басейну під ключ на сайті

Компанія «АкваЦехБуд» вже понад 20 років займається проектуванням та створенням басейнів, тому будівництво буде вигідним та якісним для Вас. Фахівці пропонують не тільки надійність, але й терміни для замовника.

Переваги фірми:

  • Надійність майстрів;
  • Виконання термінів;
  • Якісний проект;
  • Технічне обслуговування;
  • Гарантований ремонт.

Матеріали, що використовуються для будівництва басейну не викликають алергії та надійні. Тому замовники можуть не перейматися якістю виконаної роботи. У цьому кожен етап виконується грамотно, наші професіонали вимогливо ставляться до своєї роботі.

Етапи будівництва

Щоб будівництво басейну здійснювалося якісно та басейн прослужив багато років, необхідно грамотно провести етапи будівництва. Насамперед складається індивідуальний проект за допомогою наших спеціалістів проектувальників. Важливо, щоб проект спочатку було складено правильно, щоб не допустити помилки під час будівництва. Тому таку роботу варто довіряти лише професійним спеціалістам – проектувальникам.

Проектувальники нашої компанії мають досвід понад 18 років та мають допуск за класом складності проекту СС1 та СС2. Випущено понад 200 проектів. Розділи ТХ, КЗ, ЕМ. 8 років тому отримано сертифікати проектувальника. Вже при проектуванні наші проекти гарантують точний розрахунок інженерно-технічних комунікацій, підбір обладнання та міцність будівельних конструкцій. Ми допомагаємо Замовнику знайти рішення будь-якого розумного завдання та при цьому повною мірою беремо на себе відповідальність за належне функціонування готового об’єкта та його обслуговування.

Після того, як проект буде складено, необхідно здійснити важливий етап – це будівництво чаші та технічного приміщення. Фахівці чітко, за проектом, виконують підбір матеріалів та здійснюють процес будівництва басейну. Тому якість конструкцій від компанії надійна!

Далі виконується монтаж конструкції, ще один із важливих етапів, що допомагає зробити повноцінний робочий проект. Не варто забувати і про обробку, за яку теж відповідають фахівці компанії. Кожен майстер виконує завдання від першого етапу до останнього.

Чому краще вибрати наші проекти?

Компанія АкваЦехБуд надає безкоштовну консультацію для будь-якого клієнта перед проектуванням, на етапі проектування та в процесі розробки проекту. Також варто зазначити, що проекти робляться за індивідуальним бажанням замовників.

Фахівці – проектувальники нашої компанії мають досвід понад 18 років та мають допуск за класом складності проекту СС1 та СС2. Випущено понад 200 проектів. Розділи ТХ, КЗ, ЕМ. 8 років тому отримано сертифікати проектувальника. Вже при проектуванні наші проекти гарантують точний розрахунок інженерно-технічних комунікацій, підбір обладнання та міцність будівельних конструкцій. Ми допомагаємо Замовнику знайти рішення будь-якого розумного завдання та при цьому повною мірою беремо на себе відповідальність за належне функціонування готового об’єкта та його обслуговування.

АкваЦехБуд цінує клієнтів і робить якісні басейни, які надійно прослужать довгий час.

22 
Роки Досвіду
1
404-bg

Розрахувати вартість басейну під ключ

Довжина

.

Ширина

.

Висота

.

.

Підсумкова вартість матеріалів та обладнання будівництва для басейну в $:

Основная

 

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.