Service Category: Скиммерные Бассейны

Будівництво скіммерних басейнів під ключ

АкваЦехБуд – компанія, що професійно займається проектуванням та будівництвом басейнів різного рівня. За нашою статистикою зі 100 басейнів – 70 басейнів будуються за скіммерною схемою. Наші майстри виконають усю роботу під ключ і вчасно.

Компанія вже багато років займається проектуванням та будівництвом надійних басейнів у Києві, Київській області та по Україні. Тому майстрам компанії слід довіряти професійну роботу.

Чому варто замовити скімерний басейн під ключ?

Скіммерні басейни, на сьогоднішній день, найпоширеніші. У цих басейнах рівень води нижче рівня борту басейну на 15 сантиметрів. Причина – простота і низька вартість реалізації. На схемі показані основні вузли скіммерного басейну:

1.      Скіммер

6.   Донний пилосос

2.      Фільтраційна установка

7.   Пульт керування

3.      Нагрівач води

8.   Прожектор

4.      Форсунка повернення води

9.   Сходи

5.      Донний слив

10. Напрямок руху води

Будівництво скіммерного басейну під ключ є простим завданням для надійного майстра компанії, тому така робота буде виконана вчасно та якісно. Якісне проектування від професіоналів потішить будь-якого клієнта, який замовить скімерний басейн під ключ.

Етапи будівництва

На етапі планування, проектування та будівництва важливо вирішити низку питань:

  • Тип басейну з водообміну – скімерний або переливний
  • Форма басейну
  • Розміри
  • Вид прикраси басейну
  • Технічне насичення

Насамперед, перед тим, як здійснюється будівництво, робиться проект компанією. Проектування індивідуального басейну проводиться за бажанням замовника. Тому фахівці зможуть реалізувати будь-які розумні бажання, які запропонує замовник.

Після створення проекту необхідно спланувати та розпочати будівництво. При правильному підході та витримці всіх технічних процесів за часом конструкції виходять надійними та служать багато років.

Коли будівництво завершується, майстри приступають до монтажу та оздоблення басейну, одні з найважливіших етапів виконуються грамотно та чітко за проектом. Установку басейнів потрібно довіряти лише професіоналам, щоб не допустити помилок, які можуть спричинити у майбутньому казус.

Як замовити басейн?

Замовити будь-яку конструкцію басейну можна безпосередньо через сайт. Також відвідувачі сайту можуть пройти безкоштовну консультацію, в якій людина побачить варіанти, які можуть підійти до її площі.

Компанія АкваЦехБуд допоможе здійснити послуги з ремонту існуючих конструкцій, а також послуги з будівництва індивідуальних басейнів.

22 
Роки Досвіду
s_pools
s_pools2

Розрахувати вартість басейну під ключ

Довжина

.

Ширина

.

Висота

.

.

Підсумкова вартість матеріалів та обладнання будівництва для басейну в $:

Досвід роботи понад 22 роки

Виконання термінів

Надійні майстри

Якісне проектування

Технічне обслуговування

Постгарантійний ремонт

Без шкідливих звичок

Наші проекти

Процес

Етапи будівництва

01

Проектування

02

Будівництво

03

Монтаж обладнання

04

Оздоблення

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Основная

 

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.