Service Category: Переливные Бассейны

Будівництво переливних басейнів під ключ

АкваЦехБуд є надійною компанією, що надає послуги з будівництва якісних басейнів. Варто відзначити, що переливний басейн є однією з барвистих конструкцій. Компанія здійснює будівництво у Києві та Київській області.

Наші переливні басейни можуть прикрасити будь-яку територію чи зону відпочинку. Особливо фахівці виділяють мармуровий перелив, який зведе з розуму будь-якого клієнта. Чому? Глядь, гладь води в басейні в рівень з бортом басейну та пляжем навколо басейну, що робить гладь басейну особливо підкресленою. У такому басейні водообмін кращий. Чиста вода після фільтрації подається через форсунки, піднімається рівномірно вгору та перетікає через переливний лоток на систему фільтрації. Проміжно перед фільтром вода акумулюється у накопичувальній ємності. Мінус цієї системи – дорожнеча. Переливний басейн дорожчий за скімерний орієнтовно на 30%. Решітка для накриття переливного лотка найчастіше пластикова біла або за кольором РАЛ. Іноді ми ставимо мармурове переливання виробництва Sofikitis Греція. (Див. розділ – Перелив).

Переливний басейн

Щоб насолоджуватися водними процедурами, необхідно встановити барвистий та функціональний басейн. Компанія пропонує вибрати переливний басейн, який задовольняє будь-які побажання замовника. У цьому проекти робляться індивідуально кожному за клієнта.

Не кожен зможе самостійно збудувати надійний басейн, тому необхідно звернутися до професійних майстрів.

Переваги переливного басейну:

  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Кращий водообмін у порівнянні зі скіммерними системами;
  • Відсутність застійних зон.

Переливний басейн є справжнім мистецтвом для любителів купуватися та відпочити у вихідні. Тому така конструкція від надійних майстрів зможе порадувати будь-якого замовника. При цьому майстри виробляють будівництво під ключ, що підвищує надійність та термін служби конструкції.

Будівництво слід довіряти лише професійним спеціалістам нашої компанії.

Чому варто замовити басейн в АкваЦехБуд?

АкваЦехБуд – компанія, яка виконує якісні послуги для всіх клієнтів. Замовлення переливного басейну є найвигіднішим рішенням. Слід зазначити, що фахівці нашої компанії наслідують бажання замовника та виконують всю роботу за чітким проектом. Грамотне виконання всіх етапів проекту призводить до хорошого результату, який дарує надійна компанія замовнику.

Будівництво переливного басейну є складною роботою, яку необхідно довірити тільки професіоналам. Тому не варто самостійно намагатися зробити якісну конструкцію та краще звернутися до фахівців, які вчасно та за прийнятну вартість зможуть здійснити будівництво.

Якщо клієнт не знає, яку конструкцію басейну підібрати до своєї території, фахівці допоможуть скласти проект, посадити басейн у плані та здійснять будівництво затвердженого проекту. Індивідуальне замовлення буде виконано вчасно та надійно, майстри не тільки зробляться якісно, але й барвисто, акуратно та красиво.

22 
Роки Досвіду
p_pools
404-bg

Розрахувати вартість переливного басейну під ключ

Довжина

.

Ширина

.

Висота

.

.

Підсумкова вартість матеріалів та обладнання будівництва для басейну в $:

Досвід роботи понад 22 роки

Виконання термінів

Надійні майстри

Якісне проектування

Технічне обслуговування

Постгарантійний ремонт

Без шкідливих звичок

Sofikitis (Греція)

Мармуровий перелив Sofikitis

Наші проекти

Процес

Етапи будівництва

01

Проектування

02

Будівництво

03

Монтаж обладнання

04

Оздоблення

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Основная

 

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.