Service Category: Бетонные Бассейны

Будівництво бетонних басейнів під ключ

АкваЦехБуд надає послуги з проектування басейнів та їх спорудження. Компанії слід довіряти. Тому що майстри надійно виконують свою роботу – наші басейни є довгий час. В асортименті компанії є комбіновані варіанти, будівництво лазень, саун тощо. Також компанія пропонує допомогу у будівництві фонтанів різного спрямування.

Коли ми чуємо слово “басейн”, нам на думку спадає асоціація – “бетонний”. Чому? Хоча бетонні басейни ніяк не відносяться до категорії “економ – класу”, вони все одно залишаються найпопулярнішим варіантом з-за надійності.

Виливка чаші бетонного басейну проводиться у кілька етапів. Після копання котловану за формою майбутнього басейну з відступом проводиться щебенево-пісочне підсипання. Після цього наші фахівці відливають опорну плиту під бетонку під дно чаші басейну. При необхідності організується відведення ґрунтових вод у дренаж. По підбетонці наші фахівці укладають шар гідроізоляції, яка згодом з’єднається з гідроізоляцією стін внахлест. Це захист від ґрунтових вод. На підбетонку встановлюємо опалубку для заливання стін басейну та дна. В’яжемо армокаркас, наступний (внутрішній) шар опалубки та заливка бетону. Безперервне заливання бетону без холодних швів, що рекомендується, це важлива вимога для мозаїчних басейнів. У кліматичній зоні України товщина бетону на стіни басейну має бути 20 см та вище. Після зняття опалубки стіни штукатуряться. Наносимо гідроізоляцію. Зазвичай ми працюємо з матеріалами Mapei чи Litokol. Після укладання плитки чи мозаїки – затирання. Ми затираємо затиранням на епоксидній основі, особливо вуличні басейни. Це дорожче, але затирання має високу механічну, хімічну стійкість надійна як прекрасний гідробар’єр від проникнення води під мозаїку в простір між клеєм і мозаїкою. Довговічна.

Будівництво бетонних басейнів під ключ є надійною послугою компанії АкваЦехБуд. Наші майстри не тільки виконують якісну роботу, а й роблять все своєчасно із гарантією терміну служби. Компанія працює в Києві та Київській області та по Україні.

Чому варто замовити будівництво бетонного басейну?

Замовити будівництво бетонного басейну в компанії «АкваЦехБуд» дуже вигідно, майстри гарантують якість, терміни виконання та довгий термін служби.

Переваги замовлення в АкваЦехБуд:

  • Виконання терміну;
  • Надійність майстрів;
  • Якісний проект;
  • Гарантії.

Компанія «АкваЦехБуд» надає послуги з ремонту басейнів. При цьому майстри пропонують індивідуальні та надійні варіанти будь-якому клієнту. Прийнятна вартість будівництва або ремонту басейнів та якісне оздоблення наших майстрів.

Етапи будівництва

Щоб будівництво бетонного басейну пройшло якісно, необхідно дотримуватись грамотно всіх етапів будівництва. Після проектування басейну слідує етап будівництва. Наші майстри слідують складеному плану і виконують завдання у визначений термін.

Будівництво басейну проводиться якісно та надійно. Компанія дорожить замовниками та виробляє якісні бетонні басейни для всіх клієнтів.

Після будівництва необхідно провести монтаж, який виконується спеціальним обладнанням. Тому будівництво необхідно довіряти тільки надійним спеціалістам, які знаються на монтажі басейнів.

Останній етап – це оздоблення, що завершує конструкцію та будівництво. Тому дуже важливо, щоб кожен етап виконувався за проектом та якісно.

Замовлення бетонного басейну

Замовити бетонний басейн можна безпосередньо через офіційний сайт АкваЦехБуд. Фахівці допоможуть підібрати індивідуальний та барвистий варіант для замовника та зробити все своєчасно. Робота майстрами проводиться ретельно та вчасно. Нашій компанії слід довірити будівництво бетонного басейну.

Також компанія надає консультацію та огляд території, на якій проводитиметься будівництво. Що дозволяє наперед оцінити роботу професійних фахівців.

22 
Роки Досвіду
concrete-pool-2
404-bg

Розрахувати вартість басейну під ключ

Довжина

.

Ширина

.

Висота

.

.

Підсумкова вартість матеріалів та обладнання будівництва для басейну в $:

Досвід роботи понад 22 роки

Виконання термінів

Надійні майстри

Якісне проектування

Технічне обслуговування

Постгарантійний ремонт

Без шкідливих звичок

Наші проекти

Процес

Етапи будівництва

01

Проектування

02

Будівництво

03

Монтаж обладнання

04

Оздоблення

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Основная

 

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.