Декор «Полтава»

Категорія
Декорування
Місцезнаходження
Полтава

Деталі проекту

А на цьому басейні ми вже «вистрілили» на повну силу, може навіть стрибнули трохи вище за голову. На той момент досвіду за спиною вже було 12 років.

Але я не перестаю повторювати, що головний результат став можливим завдяки злагодженим діям КОМАНДИ! Є чітке розуміння, що колективне завжди ефективніше одиночного. Всі учасники процесу були на своєму місці, кожен отримав обсяг роботи цікавий та посильний, кожен тут отримував задоволення від роботи.

Навіть не уявляю, як можна в басейні видові стіни просто закатати в плитку чи цеглу? Такий декор стін допоміг не лише створити цікавий образ інтер’єру, а й дозволив розширити простір, створити незаїжджений, загадковий та тонкий образ інтер’єру.

Концепт проекту вигадали і реалізували ми самі. Завдяки цьому вдалося одержати таке масштабне використання художнього декору. Звичайно всі деталі та вузли для інтер’єру виготовлялися вручну та спеціально на замовлення. Збір матеріалу для підготовки до ескізів зайняв близько 2 місяців. Нашою командою було витрачено воістину колосальні зусилля на проект та його реалізацію.

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.