Project Category: Переливні басейни

Категорія
Переливні басейни
Місцезнаходження
Полтава
Рік
2013

Деталі проекту

На етапі будівництва приватного будинку ми заклали чашу з усіма технологічними отворами. Система водопідготовки та атракціони – на найвищому рівні. Озонування, ультрафіолетове оброблення води, автоматика дозування реагентів стежать за водою найвищої якості. Гідроізоляція та матеріали для укладання мозаїки – Mapei. Перелив – мармур “Sofikitis” (Греція). Об’єм – 280 м3.

Категорія
Переливні басейни
Місцезнаходження
Ялта
Рік
2012

Деталі проекту

Восени 2012 року на схилі гори в Ялті заклали бетонну чашу під басейн. Весною наприкінці квітня вже можна було купатися. Проста та надійна система водоочищення. Ручне додавання реагентів. Матеріали гідроізоляції та уклядки мозаїї – Mapei. Об’єм води – 65 м3.

Категорія
Переливні басейни
Місцезнаходження
Україна

Деталі проекту

Басейн “Лісники”, неправильної форми, переливної – 60 м3.

Оглядаючи об’єкт, ми були спантеличені. Замовник вирішив уже у існуючому приміщенні збудувати басейн. Почав з кимось будувати, але із завданням не впоралися. Будувати басейн у приміщенні, де вибрали ґрунт та дійшли до фундаментів будівлі, – відповідальне завдання. Бажаючи збільшити басейн, Замовник хотів використати фундамент будівлі як стіни майбутнього басейну. Це недопустимо. Ми застосували всі технічні обґрунтування, щоб відмовитись від цієї небезпечної витівки Замовника. Інакше ми відмовилися б будувати цей басейн. Здоровий глузд переміг. Все зроблено за нормами та на найвищому рівні!

Категорія
Переливні басейни
Місцезнаходження
Україна
Рік
2018

Деталі проекту

При проектуванні даного басейну врахували всі побажання нашого Замовника. Глибина басейну 1,5 метра, перелив по всьому периметру, система зустрічної протитечі. Окремим пунктом – вбудована підлога з виходом у технічне приміщення під басейном – джакузі. Матеріали гідроізоляції – Mapei. Затирання епоксидне. Мозаїка – Bisazza. Рекомендували систему осушення – канальну Calorex (Велика Британія). Під усіма панорамними вікнами – конвектори.

Сім’я Замовника була дуже рада такому подарунку від чоловіка та дбайливого тата. Все у захваті.

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.