Project Category: Криті басейни

Категорія
Криті басейни
Місцезнаходження
Україна, с.Бреч

Деталі проекту

Вирішуючи побудувати басейн для початку багато хто розглядає вуличний варіант. Так було і з нашим Замовником. Економ варіант – вуличний басейн. У ході будівництва Замовник «виріс» до думки про цілорічне використання басейну та додати низку оздоровчих локацій. Тепла джакузі для дітей та дорослих, сауна. Над зоною басейну звели «прозору» конструкцію. Навіть у люті морози, купаючись у басейні або ніжлячись у джакузі ви насолоджуєтеся теплотою, тишею, комфортом, дивлячись на зірки крізь прозорий дах або милуючись краєвидом та озером за панорамними вікнами.

Отже, критий басейн, це те рішення, яке потребує серйозних капітальних вкладень, але дарує радість від купання та оздоровлення цілий рік.

Протягом року проект було завершено і вже 3 роки приносить радість та здоров’я.

Категорія
Криті басейни,Павільйони для басейнів
Місцезнаходження
с.Лісне, Україна
Рік
2020

Деталі проекту

Деколи, починаючи реконструкцію об’єкта, небезпечно і неприємно перебувати поряд з басейном. Вода, яка вже не раз зацвіла і перецвіла, видає жахливий «аромат». Чаша у жахливому стані. Так було й у серпні 2020 року у селі Лісне. Замовник поставив завдання не лише реанімувати чашу, а й встановити всю інженерію, обробити пляж басейну плиткою, встановити павільйон, систему обігріву води тепловим насосом. Для забезпечення роботи двох гідромасажних зон та протитечії ми встановили три потужні іспанські насоси та автоматику запуску масажних зон від пневмокнопок. За чистотою води в басейні слідкує надійна система фільтрації із засипкою фільтр-матеріалу AFM та автоматична станція дозування реагентів. 15 вересня було відкрито сезон купання та радості від прекрасного оздоровчого комплексу.

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.