Project Category: Декорування

Категорія
Декорування
Місцезнаходження
Полтава

Деталі проекту

А на цьому басейні ми вже «вистрілили» на повну силу, може навіть стрибнули трохи вище за голову. На той момент досвіду за спиною вже було 12 років.

Але я не перестаю повторювати, що головний результат став можливим завдяки злагодженим діям КОМАНДИ! Є чітке розуміння, що колективне завжди ефективніше одиночного. Всі учасники процесу були на своєму місці, кожен отримав обсяг роботи цікавий та посильний, кожен тут отримував задоволення від роботи.

Навіть не уявляю, як можна в басейні видові стіни просто закатати в плитку чи цеглу? Такий декор стін допоміг не лише створити цікавий образ інтер’єру, а й дозволив розширити простір, створити незаїжджений, загадковий та тонкий образ інтер’єру.

Концепт проекту вигадали і реалізували ми самі. Завдяки цьому вдалося одержати таке масштабне використання художнього декору. Звичайно всі деталі та вузли для інтер’єру виготовлялися вручну та спеціально на замовлення. Збір матеріалу для підготовки до ескізів зайняв близько 2 місяців. Нашою командою було витрачено воістину колосальні зусилля на проект та його реалізацію.

Категорія
Декорування
Місцезнаходження
Золоті ворота
Рік
2016

Деталі проекту

Розпис басейну у селищі “Золоті ворота”. (~26 м²)

Цей чудовий будинок у класичному стилі отримав додаток у вигляді басейну. І якщо одна велика стіна мала майже суцільне скління, то рішення щодо обробки другої стіни залишалося відкритим. Наші фахівці запропонували для неї такий вид декору, як художній розпис.

Завдяки цьому способу декору вдалося “розсунути” простір, зорово збільшивши його площу. І хоч замовник не потребував підтвердження свого статусу, такі інтер’єрні рішення, як розпис стін, вказують на його інтерес до мистецтва, художній смак, підкреслюють стиль інтер’єру та створюють неповторну атмосферу релаксу.

Робота якісними матеріалами, дотримання технології та точно розрахована вентиляція створили ідеальні умови для довгострокової експлуатації об’єкта. Ось уже 16 років цей розпис виглядає, як тільки з-під пера і тішить око Замовника та його гостей.

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.