Про нас

Про нас

У нашому асортименті найпередовіші, комбіновані рішення для підготовки басейнів, будівництва спа-зон (бані, сауни, хамам тощо) та фонтанів.

Колектив «АкваЦехБуд» з 1998 року проектує та створює басейни, СПА комплекси, фонтани різних напрямків за індивідуальними та типовими проектами, надає комплексні послуги з догляду за гідротехнічними спорудами та водопідготовкою басейнів.

Проектувальники нашої компанії мають досвід понад 18 років та мають допуск за класом складності проекту СС1 та СС2. Випущено понад 200 проектів. Розділи ТХ, КЗ, ЕМ. 8 років тому отримано сертифікати проектувальника. Вже при проектуванні наші проекти гарантують точний розрахунок інженерно-технічних комунікацій, підбір обладнання та міцність будівельних конструкцій. Ми допомагаємо Замовнику знайти рішення будь-якого розумного завдання та при цьому повною мірою беремо на себе відповідальність за належне функціонування готового об’єкта та його обслуговування.

Наші ІТР-вівці регулярно підвищували свій рівень знань і відвідували, до карантину, профільні закордонні семінари та світові виставки, які відбуваються поперемінно у Ліоні (Франція) та Барселоні (Іспанія) у сфері басейнового-будівництва та спа-технологій.

uk
Основная (POPUP)

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту.